Ana sayfa

Sino Used Vehicles Export Center şirket Profili

şirket Profili
Çin Kullanılan Araçlar İhracat Merkezi (SUVEC) kullanılan ticari araçlar ve binek araçlar ihracat alanında Çin profesyonel platformudur.

Güçlü kaynak ve kaynak geri grubuna dayanarak, küresel müşterilere en kapsamlı Çin kullanılmış araç tedarik ve servis kaynaklarını sağlıyoruz.

Farklı tipteki kullanılmış araçlar için ekran ve satış hizmeti sunuyoruz:

Otobüs, Koç Otobüs, Şehir Otobüsü, Okul Otobüsü, Coaster otobüs gibi markalar için YUTONG, GOLDEN DRAGON, HIGER, ZHONGTONG, TOYOTA vb.

Damperli Kamyon, Traktör Kamyon, özel amaçlı kamyonlar gibi markalar için markalar SINOTRUK HOWO, DONGFENG, SHACMAN, BEIBEN, HUALING vb.
Stokta büyük indirimlerle envanter araçları kullandık, değerlendirilen ve denetlenen yüksek performans-fiyat oranlarına sahip otomobiller kullandık.Müşterilerin beklentisine ve uzmanlık bilgimize dayanan çok boyutlu eleme ve iletişim ile, verdiğimiz her sipariş En iyi seçiminiz, araç seçiminiz hakkında endişelenmemenizi sağlayacağız!

Araç donanım ve yazılımlarının yenileme tasarımı, çalışması, muayenesi ve sertifikasını kapsayan, araçların her teslimatının bölgesel pazarın gereksinimlerini ve müşteri kişisel gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için kullanılmış araçların özelleştirilmiş yenileme hizmetleri mevcuttur. kullanılmış araçlar!

Satış sonrası pazarlar için sınır ötesi yedek parça tedarik hizmetleri, müşterilerin bakım sorunları hakkında endişelenmemelerini sağlamak için gereklidir.

Sınır ötesi araç ticaretinde gerekli olan sınır ötesi lojistik, gümrükleme, muayene ve belgelendirme ve diğer hizmetleri düzenlemeye yardımcı oluyoruz, bu tek elden çözüm müşterilerin sorunsuz bir işlemden yararlanmasını sağlayacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Nasıl alınır

Standartlaştırılmış binek araçların aksine, ticari araçlar özeldir, teknik özellikleri konusunda daha fazla seçeneğe sahiptir ve müşteriler normal olarak işletme taleplerine göre kişiselleştirme ister.

Kullanılmış ticari araçlar için, aracı ticari kullanıma hazır hale getirmek için yeniden boyama ve onarım gerekebilir.

Bu nedenle, SUVEC'de platformumuzda sipariş ver ve git hizmeti sunmuyoruz. Bunun yerine, kullanılmış araç uzmanlarımız her bir müşteriyle sohbet edecek ve sahip olabileceğiniz herhangi bir gereksinim hakkında tartışacaklar. Sizin için her bir spesifikasyonu onaylayacağız ve onayınız için resmi bir sözleşme yapacağız.

Kullanılmış araçlar için, her bir ünite tarafından benzersiz olmaları nedeniyle, peşinatın, sözleşmenin tarafınızdan onaylanmasından sonraki 5 iş günü içinde ödenmesini talep edeceğiz. Anlaşılan peşinatın zamanında ödenmemesi durumunda, diğer müşteriler için satışın açılması için kalemden vazgeçeceğiz.

Bu arada, kullanılmış araç anahtar bileşeni değiştirme ve yenileme hizmeti sunuyoruz. Hayal edebileceğiniz gibi, anlaşma yapmadan önce kullanılmış araç uzmanlarımızla tam bir görüşme yapmanız gerekebileceğinden, ihtiyaç duyabileceğiniz başka özelleştirilmiş hizmetler de var.

İpuçları: Araç uzmanlarımız sizinle yalnızca teknik ve ticari tartışmalar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mümkünse size indirim ve diğer avantajlar sunarlar.

Çin Sino Used Vehicles Export Center şirket Profili Çin Sino Used Vehicles Export Center şirket Profili Çin Sino Used Vehicles Export Center şirket Profili Çin Sino Used Vehicles Export Center şirket Profili
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Yutong, SINOTRUK HOWO, Altın Ejderha, Higer, Toyota, FOTON, Dongfeng

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 90% - 100%

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!